Dostları aldım yanıma hep beraber Karadeniz'e kaçtık. Bu kaçışın en güzel yanı ise her şeyi profesyonel bir ekibin ayarlıyor olmasıydı. Yine kaçacağım, yine çok mutlu olacağım. :)

Ali SARIKAYA
Ali SARIKAYA

Öncelikle tüm benkactim.com ekibine nazikliği ve profesyonelliklerinden ötürü teşekkürlerimi sunuyorum. harika bir tatil, harika bir hafta geçirdik. organizasyon harikaydı. Bir kanyonda bir paraşütte bir denizin dibindeydik. Egeden akdenize Eğlencenin dibine vurduk. Düşündükleri bazı ayrıntılar unutamayacagımız anılarımız oldu. bundan sonra hep benkactim.com

Helin KARACA
Helin KARACA

Bir iki senedir yaptığımız kız kıza Las Vegas muhabbetini gerçeğe çevirmeye karar verdiğimizde neyi nasıl yapacağımızdan emin değildik. En uygun fiyata bunu nasıl gerçekleştirebiliriz ve bir haftayı en iyi nasıl değerlendirebiliriz diye düşünürken Cansın hanım sağolsun, bize harika bir rota çizdi ve bir haftanın içine sadece Las Vegas değil, bir de Los Angeles sığdırdık! Ulaşım, konaklama vs herşey çok güzel ilerledi. Elimizdeki gezi rehberinde yeme-içmeye kadar her detayı düşünmüşlerdi. Benkactim.com ekibine çok teşekkür ederim, unutulmayacak bir tatil yaşadık sizin yardımınızla. Yine bir yere kaçacağımız zaman görüşürüz!! :))

Can ONBEŞ
Can ONBEŞ

benkactim.com la disneyland. harikaydı, zaten genciz ama çocuklar gibiydik :)))
konaklamaya değil yemeye içmeye para harcamak istedik, oyle de bir tur hazırladılar. Bir daha kaçmak için yeni planları görüşüyoruz. bence benkactimla kaçanlar olarak hep beraber bir yerlere kaçmalıyız

Elif KANİTOGLU
Elif KANİTOGLU

benkactimla eyfelin altında !

her şey mükemmeldi, ekip bizi yolculuk öncesi çok heveslendirdi, tüm ayrıntıları anlattılar, nerde ne yemeliyize kadar her şeyi biliyorduk. kafa güzel benkactim.com daha ne olsun :)

bundan sonra hep birlite kaçıyoruz.

Benkactim ile Güney İtalya yaptık, şimdi dünyanın her yerine onların operasyonları ile kaçıyoruz.

Erdem AYKUT
Erdem AYKUT

Bu ikinci turumuz benkactim.com'la. Önce bir romantik kaçtık sonra hep beraber. Barcelona süper bir yer. Artık ekip beni tanıyor, nerelere kaçarım onlar beni arıyor, bu ekiple tanışmadıysanız harekete geçin derim

Ailece kaçtık, Kıbrıs ta bizi çok iyi ağırladılar. Benkactim süprizlerinden kızımız inanılmaz keyif aldı.

Beril BAŞBUDAK
Beril BAŞBUDAK

Turlarda ki kalabalıkta keyif almıyoruz, tam dedik ki bize özel olsun, destek alalım ama kafamıza göre olalım. Karsımıza benkactim.com cıktı. İyi ki de cıktı.
Ne istersen o konuda yardımcı oluyorlar, öneriler güzel, ekip keyifli.. yeni planlar yine bankactim.com'la

Gözde AKIN
Gözde AKIN

Dostarla en çok gitmek istediğimiz yer Amsterdam'a kaçtık:) coffe shoplar,kanallar,heineken,laleler ve tabi en mükemmeli bütün şehri bisikletle yorulmadan gezmek... Benkaçtımla Amsterdam'ı her anıyla yaşadık,dostlar adına hepinize teşekkürler:)

Taner GÜRLE
Taner GÜRLE

benkactim'la Doğu bir başka, kendi evimizde gibi hissettik, çok güzel yemekler yedik, hayatlara dokunduk.
Dostları dostumuz oldu.
kaçmaya devam :)

Dilek Çatak Hıdıroğlu
Dilek Çatak Hıdıroğlu

Edirne’ye dostlarla kaçtık . Seyahatimiz ve yemekler mükemmeldi.Hıdrellez de sokaklardaydık. Oynadık, dilek diledik, rituellere katıldık. Artık siz nereye ben oraya
En kısa sürede tekrar görüşmek üzere.

Mardin’de bir aile ortamında ağırlandık, evlerde inanılmaz yemekler yedik, şehrin misafiri ve kadim dostları gibiydik.
Herşey için çok teşekkürler.

Kızkıza Prag-Budapeşte yaptık. Tüm detaylar düşünülmüştü. Konaklamalarımız, rehberimiz her şey ama her şey çok güzeldi!
Birtanesin BENKACTIM :) ne zaman kaçıyoruz tekrar :)

Merhaba,
Sıkıcı iş hayatından bunalan 6 arkadaştık. O kadar yoğunduk ki bize özel bir tur düzenlense biz hiç uğraşmasak diye düşünürken benkactim.com ile tanıştık. Şirince’ye harika bir tatili her detayıyla planlayıp muhteşem bir 3 gün geçirmemizi sağlayan benkactim.com’a sonsuz teşekkürler…

Şimdi aynı grup yurtdışına da gitmek istiyoruz. Yapmamız gereken tek şey yeri ve uygun tarihleri söylememiz. Benkactim ekibi bizim için her detayı düşünür nasıl olsa…

Eylül AYGÜN
Eylül AYGÜN

Merhabalar;
Evliliğimizin ilk yazinda Eşimle birlikte Romantik kaçamak yapabileceğimiz yerler ararken, bir arkadaşım Ben Kactim.comdan bahsetti.444lü hatlarda boğulmadan aradığım kişiye hemen ulaşabildim.Telefonun karşısındaki ses,detaylı bilgilendirme ve her aradığımda ulaşabiliyor olmam doğru adreste olduğumun göstergesiydi.
Hem Romantik Kaçtık hem de bol aksiyonlu bir tatildi.Emeği geçen herkese cok tesekkür ederiz.

Safranbolu ! Unutulmazlar, İmren Konağı, közde kahve, tabiî ki rehberimiz, benkactim Safranbolu sorumlumuz Erhan ve daha niceleri. Hayatımızın en güzel kaçışlarından birisi olarak anılarımız arasında yerini aldı. Bundan sonra sizinleyiz.

Erkek Erkeğe kaçtık, bu kadar erkek nasıl bu kadar eğlendik :) İki yurtdışı lokasyonu arka arkaya, uzun yıllar anlatacağım bir gezi oldu. Böyle bir geziyi tahmin bile edemezdik.

Nazlı YURTSEVER
Nazlı YURTSEVER

Birkaç tur sitesi birkaç da arkadaş tavsiyesiyle bir çok acente ile görüştük.Çocuklarla yapacagimiz bi tatil olduğu için de ince eleyip sık dokuduk açıkcası.
Bizi en çok hizli geri dönüşleri ve güvenilir hizmet anlayişlari cezbetti.
Hemen hemen her tur şirketinin yaptığı sıradan bi Paris Turu Benkactim'la ailecek kaçamak yaptığımız unutulmaz bi Paris Turu'na dönüştü.Daha uçaktayken diğer kaçamakların planlarını yaptık bile.

Kapadokya ya romantik kaçtık. Masalsı anlar hazırlamışlar bize… sizi seviyoruz :)

İngiltere ! En çok görmek istediğim yerdi ve programım harikaydı. Teşekkürler benkaçtım ! Artık sizin bir parçanızım :)

Benkactim ile Güney Fransa yaptım. Monte Carlo, Nice, Marsilya harikaydı.. Yalnız seyahatin hem tadını çıkarttım, hem her şeyin düşünülmüş olmasının güzelliğini. Kaçmaya devam :)

Ahmet DEMİRCİ
Ahmet DEMİRCİ

Benkaçtım ile yaptığımız Barcelona turumuz muhteşemdi.Gezip göreceğimiz yerler ve mutlaka denememiz için önerdikleri tüm lezzetler muhteşemdi. Bundan sonra tüm seyahatlerimizi Benkaçtım ile organize edeceğiz tüm ekibe çok çok teşekkürler

Perihan DERMAN
Perihan DERMAN

Dubai ye gidecekseniz eğer Benkaçtım'ı tek geçerim. Özellikle çöl safarimiz muhteşemdi. Çok profesyonel bir gezi programı ile keyifli bir şekilde görmediğimiz yer kalmadı. Çok çok teşekkürler.

Bike Tarakçı
Bike Tarakçı

Anne Çocuk Turu-İstanbul'un Muhafızları

Benkactim ve Sacred7travel, Ayasofya ve Yerebatn'ı çocukların gözüyle
gezmemizi ve onlarla keyif almamızı sağladığın için çok teşekkür ederiz.
Ömer Kokal'a da keyifli rehberliği için teşekkür ederiz.

Son yıllarda, iş hayatının değişen koşulları ile birlikte sürekli artan hedef baskıları ve yaşadığımız şehrin inanılmaz genişlemesinin yol açtığı yeni sorunlar sebebi ile ister istemez daha problemli veya gülmeyen bireyler haline dönüşebiliyoruz. 19 - 20 - 21 Mayıs günlerinde katılmış olduğum; Rize Yaylaları turu inanılmaz bir nefes alma şansını bana ve aileme sağladı. Bu muhteşem ve butik turu organize eden www.benkactim.com ailesinin değerli ortaklarından Erol Akarsu'ya huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Hayatımda katıldığım en güzel tur diyebilirim çünkü koştura koştura bir şeyleri tamamlamaktan ziyade insanların keyif almasını, hedefleyip kendisine vizyon edinmiş bir şirketi tanımak çok iyi oldu. IK departmanında çalışan değerli arkadaşlarımın bu siteyi incelemesini özellikle tavsiye ediyorum. Bu tip ufak kaçamaklar ile çalışanlarımızın motivasyonunu ve birbirleri arasında kaynamaları sağlayıp bu sayede; BİZ duygusunu daha fazla aşılama imkanımız olabilir.

Melis Ulcay
Melis Ulcay

Size ve Erdem bey'e çok teşekkür ederim benkactim... Şimdiden bir sonraki turu dört gözle bekliyoruz. Şahsen İstanbul'da yaşayıp da şehrin hazinelerinden bu kadar habersiz olduğum için üzüldüm. Ama sayenizde şehri keşfetme imkanını Erdem Bey'in müthiş anlatımıyla yakaladım. Sağ olun varolun.

Aylin Yargıcı
Aylin Yargıcı

İyi düşünülmüş ve eksiksiz uygulanan bir programdı. Danışmanların sunumları çok iyiydi. Keyifli ve dolu dolu bir gün geçirdik. Teşekkür ederim benkactim.

Tekrar görüşmek üzere...

Demet GAVAZ
Demet GAVAZ

benkactim ekibi ve dostlarla yaza bol enerjili merhaba dedik,

yüzdük, yedik, içtik, bol muhabbetli, kahkahalı vakit geçirdik.

İstanbul'a bu kadar yakın ama bir o kadar çok uzaklardaymış hissi,

Deniz mükemmel, çocuklarla keyifli vakit geçirilebilecek bir yer.

Bu ekiple kaçmaya devam

Default Avatar125
Sevtap Aksu

Sevgili Cansın, Erdem ve Benkaçtım.com ekibi ,bugün gerçekleştirdiğimiz Fener-Balat gezimiz tek kelime ile tarif edilse "muhteşem" di.Tekrar tekrar teşekkürler.

Sevtap Aksu

Deniz Sivrikaya
Deniz Sivrikaya

Noel gününe dünyanın en etkileyici kiliselerinden biri olan Kariye'de başlamak. Tur danışmanımızın tarihin kapısı aralayan akıcı anlatımı ile bugünden kopmak. Ve geçmişimizin bu topraklara mirası Rum Ortadoks kiliselerinin tarihini, özelliklerini kendi insanlarından dinlemek. Çok güzel bir deneyim ve nefis bir pazar günüydü. Teşekkürler benkactim.

Yaşadığım şehre bir kere daha hayran kaldım...

Eşimle birlikte hep Amerikaya gitmek istiyorduk ama cesaret edemiyorduk nerede kalmalıyız, nereleri gezmelıyız diye, yolumuz benkactim ekibiyle kesişti ve biz o an hazır olduğumuzu hissettik.
Macera dolu Amerika seyahatimiz onlar tarafından her şey düşünülerek hazırlanmıştı ve dönene kadar her konuda bize destek oldular.
Teşekkürler benkactim.com
Serkan...

Pınar
Pınar

"Günlerden bir gün; vapurdayım, İstanbul'u izliyorum, farkettim ki bu şehir, tarih ve sırlarla dolu adım adım keşfetmek gerek... Vee ilk kez Ben Kaçtım ekibinin Fener Balat Turu ile keşfe başladım. Herşey muhteşemdi. Ben kaçtım ekibi ile keşfetmeye devam diyorum, haydi ne duruyorsunuz"

Handan KARACA
Handan KARACA

keyifli bol kahkaha ve bol aksiyonlu
hareketli coşmalı
buz gibi havada sıcacık insanlarla muhteşem #benkactim.com ekibiyle unutulmaz bir Uludağ tatilinden teşekkürler benkactim.com

Elif Önkuzu
Elif Önkuzu

Plazaların arasında ömrümüz geçiyor, metroda nefessiz kaldım kurtarın beni dediğim günlerden bir gün benkaçtım'la tanıştım. Önce beni şöyle sonsuz bir yeşile kaçırın dedim, Rize'ye kaçırdılar. Orada burada adını dahi duymadığımız yaylalarda trekking denilen oksijen banyosuyla bir güzel yıkadılar ruhumu. Yeşilin bir milyon tonuyla gözlerim bayram etti. Şehirde hareketsizlikten ağrıyan ayaklarım yürümekten ağrıdı ve bu ağrının insanı ne denli mutlu edebildiğini gördüm. Bir dahaki sefere nereye kaçıyoruz benkaçtım?

компании payperprofits