Ilgaz Dağı – Anadolu’nun Yüce Dağına Ziyaret

Ilgaz Dağı – Küçük Hacet Tepe 2587 mtr.

Muhteşem Göknar ormanları ile, yağan karın yamaçları ve ormandaki ağaçları süslediği görsel bir ziyafete sizi de davet ediyoruz.  Kayak ve yürüyüş meraklılarını Ankara’ya yakınlığı ile cezbeden Ilgaz Dağı şimdi de bir kış kampı ve tırmanışına ev sahipliği yapacak.

Kış dağcılığına ilk adımı atmak ve muhteşem manzaraları hafızalarına kazımak isteyenleri çağırıyoruz. Kış kampçılığının tadını orman ve yüksekçe bir dağda çıkarmak istiyorsanız, ilk defa kış tırmanışı ve bir kış kampına katılacaksanız; görece olarka kolay hedeflerden biri olduğundan son derece keyif alacağınız söylemeliyiz. Zor olmayan bu dağda temel kış kampçılığı, yürüyüş gibi bilgilerimizi pekiştirebilir ve özellikle daha zorlu dağlara gitmek için antreman yapabiliriz.

Özellikle kış koşullarında, şartlar dağcılığın tadını gerçekten alacağınız kadar zorlayıcı olabilir. Ayrıca Ilgaz Dağı kampı ise en sevdiğimiz kış kamplarından biridir.

Ankara’ya sadece 200 km. uzaklıkta yer alan, Batı Karadeniz’in en büyük dağ kütlesini beraber ziyaret edelim ve çok özel bir haftasonu geçirelim.

**Ekspedisyon, tırmanma turları profesyonel deneyim gerektirdiği için bütün operasyonlar Montis Trips & Expeditions tarafından organize edilmektedir.

Detaylı bilgi için bize ulaşın…

Hayallerini Erteleme

Adınız (gerekli)

E-Posta Adresiniz (gerekli)

Size Ulaşabileceğimiz Numara

Katılmak İstediğiniz Tur (gerekli)

opencart видеокурс создания интернет магазина

Please follow and like us:
0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir