BAHAR’I KUTLUYORUZ / 7-8 MAYIS ŞİLE

BAHARA MERHABA

Evet sonunda iple çektiğimiz bahar geldi, bizde bu sevinçle bunu kutlamaya karar verdik. Bahara öyle bir giriş yapalım istedik ki bütün yazı da aynı heyecanla devam ettirebilelim. Şehrin stresinden uzak, doğa ve denizin birleştiği noktada keyifli bir hafta sonu kaçamağı bizleri bekliyor.

Ağaçlar içinde 45 yıllık masal gibi bir tesis, muhteşem manzaralar, gözünüzün gördüğü her yer çiçek, ahşap Bungalow’lar içinizi ısıtıyor. Deniz ve kayalara muhteşem manzarada ayaklarınızı uzatıp nefes alıyorsunuz. Müthiş sabah kahvaltıları ve akşam yemeği, ateş başında çalıp söylemek de en keyifli anların zirvesi.

sile-woody-ville-73d1722314 Şile Fener (Merkez) sahil-kumsal-plaj-ates-balikci-kapitalist

Bir saat gibi kısa süren yolculuğun ardından bu güzelliklere ulaşmış olacağız. Günümüz mangal keyfi ile başlayacak, yemekten sonra dinlenmek, kendini doğaya bırakmak isteyenlerin zamanı… Akşam yemeğinin ardından deniz kenarında ateş başında bir arada olacağız.

Woody Ville sizi büyüleyecek bir kovboy köyü. 45 yıllık emeğin sonucu, her tahtası her çiçeği sahipleri tarafından el emeği göz nuru olacak nitelikte.

sile-woody-ville-71dea57845 P1020202 4

Yaza unutulmaz huzurlu ve keyifli başlangıç yapmak, bütün yaz için enerjimizi biriktirmek, dostlarla bir arada muhabbetle meyle eğlenmek için yollara düşüyoruz.

Haydi hazırlan! Daha fazlası Şile de sizi bekliyor.

resimgoster sile-woody-ville-d1881f19f5 23748191

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Konaklama
  • Öğle Yemeği
  • Akşam Yemeği
  • Pazar Kahvaltısı

Değerli Gezgin Dostlarımız;

Fiyat Kişibaşı :275 TL

**Katılım için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

 

Hayallerini Erteleme

Adınız (gerekli)

E-Posta Adresiniz (gerekli)

Size Ulaşabileceğimiz Numara

Katılmak İstediğiniz Tur (gerekli)

средняя цена

Please follow and like us:
0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir